Skom fat ne dashuri jom per njoftim

Pershendetjet e mija jam nji vajz 29 vjeqe kom te kryer pedagogjin ne prishtine por ja spo kom fat ne dashuri tejet interesante ku kuptuam se i dashuri im kish qen i fejuar dua te njoftohem me ndonji mashkull shqiptar skan rendesi vitet vetem te me mare per grua per mashum nese ke interes k liko me posht rek lam dhe prit 1 minut dhe te hapet numri viberit tim ju pershendes