Burri i bukur por plaku kur e fu me kerciste

ershendetje, tjav tregoj nji histori pak te nxehte se cfar me ka ndodhur quhem lule 31 vjeqe por ngjaj sikur jam me te moshes s e re kom 1 femije por si thojn kur
e provon rrushin e ndaluar mendja te rrin aty Tan kohen kom imagjinuar se duhet te provoj me nji ma te rij se burri mendoj per lidhje dis krete Por nji dit isha duke pire nji kafe te mengjesit nji ekspreso ne qender te tiranes dhe shof tan kohen si nji burr i moshuar rreth 60 teva me shikon Ne fillim mendoja se njifemi nga ndokund por mavon ekuptova me pyeti se mundet te ulet dhe te pije kafe bashk em mua pranova edhe spe isha e hutuar dukeshte te ejt i pasur dhe em stil me pyeti se gjat jetes aeke provu me 23cm madhesi u shtanga un nuk kisha ndegjuar t e ket shqiptar me kete madhesi pagujati kafet me la nurin dhe me tha mendohu nes eke interes ljmrohu tash isha ne hall tash jam NE DURRES cliko ne reklam lajmi vazhdone