djaloshi ri ne butik

Pershendetje, desha te tregoj nje rrefim te bukur dashurije por anonim ju lutem. Kam butikun tim personal ku punoj vetem ne te shumten e kohes mbasi e ka pasion moden dhe eshte nje arsye e more per te njoftuar meshkuj dhe per te ber qejf.ka nje kohe qe gati dite per dite kalonte nje djal i ri dhe shum i bukur gjoja donte te blinte diqka por edhe pse i vetem gjdo her blente diqka sa per tu arsyetuar. Kaloi edhe sot, kerkonte pantallona, dhe mbasi disa i morri per prov un rastesisht e hapa perden e garderobes dhe e pash te xhveshur dhe shum i bujshem,u eksitove nga pamja dhe ai e verejti ate, me kerkoi edhe diqka tjeter kurja ofrova me kapi per krahu dhe mbasi isha vetem me futi ne garderob filloi te me puth vrullshem dhe shum i etur per femer, menzi se priste te me gjej gjinjt e mi shtrengonte fort, ma futi doren posht te fustani she un isha lagur qulle, me mbeshteri per murri dhe per me shum mbas reklames vazhdon tregimi