Ja jap burrit çdo mengjes por ai nuk e do nuk di cfar te bej

Pershendetje redaksi dhe ju gazet e nderuar doj qe te ja tregoj hallin tim dhe shpresoj per ndihme Hafia Mira vajza me prejardhje nga Drenica është një nga shqiptaret me s3ksi

Bukuroshja e cila jeton në Kanadë pothuajse çdo mengjes poston foto ku ajo duket super bukuroshe
Ajo ne nje postim te saj ne instagram eshte shprehur se ja jep burrit cdo mengjes por ai nuk e do ne nuk e dim se per cfar e kishte fjalen me saktesisht kliko ne r,eklam per vazhdim
Ajo ne nje postim te saj ne instagram eshte shprehur se ja jep burrit cdo mengjes por ai nuk e do ne nuk e dim se per cfar e kishte fjalen me saktesisht kliko ne r,eklam per vazhdim