JAM 30 VJECE E MARTUAR SUPER KERKOJ VETEM BIZNESMEN TE MIRFILLTE 45 VJ E LART. (VLORE)

Prsh, jam 30 vjece e martuar super ne cdo aspekt kerkoj vetem njerez serioz e familjar si mua vetem biznesmen te mirfillte 45 vj e lart per takime intime sekrete vetem ktu ne Vlore kundrejt pageses ,vetem te interesuarit e ksaj kategorie Bosat te me kontatojne duke u prezantuar fillimisht mosha,qyteti, biznesi, nqs duan te marrin pergj. per te gjitha detajet te tjeret mos te lodhen kot , ata me email fallco hamshori , fallxhori , zetori, etj… e rangut te tyre nuk marrin as pergjigje nga mua. flm , ju mirpres kliko me posht ne reklam dhe ju shfaqet numri im m vetem serioz ok