Elan ment mbas mua dhe nuses se vellaut

esht nji ngjarje e vertete ndodhi para ca diteve .Une jam Mihrija nga Prishtina dhe po ju rrefej historine
time me nusen e vellait nga Gjermania.
Pasi erdhi ne pushim vellai im e la nusen te ne dhe u kthye prap ne Minhen. nuk leshova rastin per tia prekur gjoksin e madh nuses dhe ajo nuk rezistoi Bashke u futem ne dhomen e saj. Une isha ajo qe u zhvesha e para dhe ajo pa menduar
dy here me kapi per gjoksi e une u laga e tera Pastaj erdhi komshiu te kerkonte burrin tim, por burri im nuk ishte ne shtepi dhe na pa duke u puthuur ashtu te zhveshura te dyja dhe na tha qe un do iki pastaj un i thash jo eja dhe ti sepse pa tendin nuk kenaqemi shume. pastaj ai erdh dhe ne dyja filluam te j kliko ne reklam dhe prit 1 minut
nese don mu taku me nusen e vellaut per vazhdim