kur e tepron perfundon ne shtrat te huaj..

Dua tjav rrefej nji histori timen jam bjonde 30 veqare dolem ne mbremje me burrin dhe shokun e tij bashk me te dashuren qe e kishte u knaqem duke bisedi dhe hajgare duke bee ne nderkoh pinim gotat plo me alk ool e nuk e verejtem aspak se nata kalonte e neve ishim bere tapsedij si kemi shkuar deri te shtepija e shokut ishte me afer leku deshim sa andej sa kendej rruges, qeshnim sa e kishim ne kryje edhe ne shtepin e tij kemi vazhduar te pijme dhe mbaj ment krevatin dikush mi heqte robat por nuk isht burri im..nuk reagoja aspak afer kisha at femrenqe nese je per info te mijat apo per vazhdim te tregimit shum kom deshir te njoftohem me burra tjer kl iko me posht ne re kl amen ne vijime