me shpejt ma shpojt se do vjen burri

Ckemi cuna nes ejeni cun mamaje mos e lexo ket e mija cuna jam nji mami shume turpshme e dhe me moral 38 vjeçE dhe kam 15 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kryenim mard hënie shumë rrallë. Nuk e di se kush e kishte fajin nga ne të dy por sa herë që unë kërkoja të bënim s burri më thoshte se nuk ishte ende gati dhe vazhdimisht ai me refuzonte Por si beqare un kur isha shkoja me do cuna dhe me knaqeshin fort dhe ende e enderroj at kohe me cunat qe ekishin te madh Nji dit kur dola nga zyrja para se te hypi ne vetur nji cun me tha ej mami e poske gjo ksin e madh, disi ne ato momente e ndihesha vetne shum te adhuruar dhe me kaploi nji ngrohtesi ne mes kembeve te mija. Un vetem qesha dhe e shikova me bisht te syrit cuni mu afrua me tha mami don te provojsh te madh , ithash ik mor se e martuar jom un por aj nuk u largojke dhe dhe cte bej e ftova ne shtepin time disi isha ma e sigurte me kapi nga mbrapa un shikoja kah dritaret kliko ne reklam me posht lajmi vazhdon apo nese je per njoftim me mua