Nji mami 30 vjece nga Kosova e divorcuar

Pershendetje jam Ermira nga Kosova nji mami 30 vjece kom nji femij me ish burrin kom jetuar ne Danimakr kom dokumante te rreguluara endame jom me burrin shprehi deshir te njoftohem me nji shqiptar mosha sprish pune
Dhe kam nje djal 5 vjec per momentin jam ne Kosove ju lutem dua dike per lidhje serjoze
Jam 30vjece ebdare 1.72 e gjate bjonde me sy te kaltert my sy dhe gj
oks te madh do isha e kenaqur po te njihja nje njeri ne faqen tuaj .Pres cuna serioz qe kan per qellim bashkim familjar
Kush do te jete fatlumi per kl i ko me post ne re kl am the prit nji minute edhe do ju paraqitet numri im ju pres i viberit edhe nji her vetem meshkuj serioz