Njomza nga shkupi kam qen efejuar dua njoftim

Pershendetje te nderuar un jom Njomza nga shkupi perndryshe jom 28 vjeqare kom pas nji lidhje me nji djal edhe u fejuam por pasi iku ne Angli nuk u ljmrua mo kurre edhe pse 2 vite eprita aj nuk u lajmrua dhe tash kom interes te njoftoj nji burr prej 25 der me 48 per lidhje martesore ju lutem mos ma humbisni kohen vetem te jet shqiptar dhe serioz dhe me pelqen shum romantika dhe lulet si cdo femre kam edhe disa gjera meu than por kr te flasim ne viber ju tregoj kl iko me posht ne re klam kuptohet nese ke interes te njoftohesh me mua ju mirpres kaloni sa ma bukur