nusja e vetmuar kerkon shoqeri

Grua e ndare, me 3 femije qe jetojne me bashkeshortin, kerkon nje burre ne Gjermani mundet edhe shqiperi vetem ka disa kushte te cilit do jav tregoj mavone nese ka te interesuar dhe qe jan te sinqert per nji lidhje martesore un jetoj ne gjermani ne frankfurt punoj si shitese ne aldi per mashum rreth meje kliko ne reklam dhe prit 1 minut pastaj ke numrin e viberit ju pershendes shume shpresoj se do shoqerohemi