Shoqja dhe kunata të provoj me një te mar tuar …jam kureshtare

Pershendetje me origjin jom nga Prizreni por me babane ka disa vite jetoj ne ch jeta ketu esht paksa monotone i dua pishinat por mashum i dua meshkujt pa marre
Quhem Lumturie jam 27 e ndar nga burri jam e lumtur ne jete por.Kunata me njoftoj me burr te martuar qe punonte me një restorant këtu ne Friburg asnjëherë nuk
e kam ngrënë Menjëherë mendja m ka shkuar por që shpeshherë i lëpinte buzët kur ,kunata me bindi me provu se mtha ekish shum te italiani dhe ekshtu nji dit mora guximin dhe shkova.ishte simpatik edhe se ishte rreth te 50 Ai ishte pronar i restorantit mashum preferoj te njoftoj nji burr
shqiptar mua nuk me interesonte pasuria shum kom deshir burra te martuar te me ljmrohen kishte dhoma gjumi mbi tash jam e pamartuar dhe dua te njof ndonji mashkull te vertet qe nese je i interesuar kliko ne reklam dhe
prit 1 minut te shfaqen te dhenat e mija ju pershendes shume